Mülakatta DİB Böyle Sorar

%40
100,00 TL
60,00 TL
%40
%40
100,00 TL
60,00 TL
Kazancınız:40,00
Kitap Açıklaması

Değerli Din Görevlisi Adayı;
Sizlere sunmaktan onur ve gurur duyduğumuz bu eserimiz şu an elinizde bulunuyorsa yıllardır İmam Hatip Müezzin Kayyım ve Kur'an Kursu Öğreticisi olmak için emek sarf ettiğiniz bu yolda sona yaklaştığınızın bir göstergesidir. 
Bu kitap DHBT sınavında başarı gösteren siz değerli hocalarımızın sözlü mülâkata çağrıldıklarında zaman kaybetmeksizin çalışabilecekleri bir eser konumundadır. Gerek mülakat öncesi gerek göreve başladıktan sonra size her zaman lazım olan bilgiler bu eserde kısa ve öz bir şekilde yer almaktadır. 
Amacımız sizleri sorumlu olduğunuz tüm bilgiler için farklı farklı birçok esere bakmaktan ve zaman kaybetmekten kurtararak bilgileri kısa ve öz bir şekilde istifadenize sunmakla beraber sizlere samimi bir rehber niteliğinde yol göstermektedir.
Bu eser mülakatınızda sorulacak muhtemel soruları kavramları ve aynı sorunun nasıl gelebileceği göz önünde bulundurularak kendinizi denemenizi sağlamanız için yardımcı kitap olarak düşünülmüştür. Eser bugüne kadar yapılan mülâkatlarda sorulan sorular baz alınarak ve birebir sorulan sorular ile yol gösterici sorular eşliğinde hazırlanmıştır.  
Kitabımız sözlü mülakat müfredatında bulunan Kur'an'ın Muhtevası Tecvid İtikad Siyer Fıkıh Usulü ve İbadet  Ahlak Hitabet Diyanet İşleri Başkanlığı Ezberler hakkında birçok kısa ve pratik bilgiyi ihtiva etmektedir. "DİYANET BÖYLE SORAR" başlığı altında mülakatta sorulan sorular göz önünde bulundurularak sorulmuş "SORU-CEVAP'larda mülakat sorularına yakın sorular oluşturulmuştur. Aynı zamanda karşınıza çıkma ihtimali olan KAVRAMLAR da sizin için ön plana çıkarılmıştır. Bununla beraber her bölüm sonundaki denemeler KOLAY-ORTA-ZOR sorulardan hazırlanmış ve kendinizi örnek bir mülakattaymış gibi değerlendirmeniz amaçlanmıştır. Eser tablolar ve diyagramlarla zenginleştirilmiş daha kolay kavramanız hedeflenmiştir. 
Eserimizin sizler için faydalı olacağını ümit ediyoruz.  
Gayret ve çalışmak bizden başarı Allah'tandır.

Selam ve dualarımızla...

Kitap Özellikleri''''''''
Barkod9786257129190
Basım Yılı2021
Cilt DurumuKarton Kapak
DilTürkçe
Ebat19,5 x 27
Kağıt Türü1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı676
135 TL ve üzeri kargo bedava
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.