Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Kapıda Ödeme

Kredi kartları Ve hesaba havale ödeme şekli dışında 3. seçeneğimiz olan KAPIDA NAKİT ÖDEME bulunmaktadır. Kargo Firması Personeli paketi teslim ederken ürünlerin ücreti NAKİT olarak ödeme yapılır.

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

850 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 25 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Kapıda nakit ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. 


Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?

Kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilmeniz için sitemizde üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. 


Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?

850 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.


Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.


Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerinizi 14 gün içerisinde faturası ile birlikte MNG Kargo ve PTT Kargo ile (aşağıda belirtilen cari kodla) iade ederek, iadelerinizi havale veya para puan olarak tahsil edebilirsiniz.

Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.
MNG İADE GÖNDERİM KODUNUZ: 884060488
PTT İADE GÖNDERİM KODUNUZ: 3021878977

 Kargo ile yapılan iadeler için faturanızın arka bölümüne bedelinin para puan olarak istenmesi durumunda gerekli notun düşülerek ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir.

İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı 0212 909 41 53  numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir ya da bilgi@ravzakitap.com  e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz.
Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir?
Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 25 TL iade edilmemektedir.
Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?
Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler için nakit iadenizi almak için İsim ve adres bilgilerinizi bilgi@ravzakitap.com e-posta adresimize mail olarak gönderdikten sonra istediğiniz banka şubenize adrese havale işlemi yapılacaktır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.