Sinan Yağmur

Sinan Yağmur 1965 yılında Kırşehir'de dünyaya gelmiştir. Eğitimci, yazar, programcı olarak tanınan Sinan Yağmur eğitim konularında özellikle din, tasavvuf konularında yazıları ve kitapları mevcuttur. Bu alanda onlarca eser veren Sinan Yağmur aynı zamanda aile konularında seminerler de düzenlemektedir.

Sinan Yağmur Eğitimi Ve Faaliyetleri

Sinan Yağmur ilk eğitimini yine Kırşehir'de almıştır. Lise eğitim yaşına geldiğinde Kırşehir İmam Hatip Lisesi’nde Eğitim alan Sinan Yağmur daha sonra Selçuk Üniversitesi İlahiyat fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. Daha çok İslam felsefesinde çalışmalar yapan Sinan Yağmur yine Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde yüksek lisans yapmaya başlamıştır. Yüksek Lisans Kelam ve İslam felsefesi anabilim dalında yapan Sinan Yağmur bu süreçte İmam Hatip Lisesi'nde öğretmenlik yapmaya başlamıştır.

Sinan Yağmur halen Naciye Mumcuoğlu Lisesi'nde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği yapmaktadır. Sinan Yağmur ayrıca Konya Selçuk Belediyesi tarafından organize edilen aile içi iletişim, eşler arası sevgi köprüsü konularında konferanslar vermektedir. Sinan Yağmur sadece öğretmen olarak değil yazar ve televizyon programcısı olarak da görev yapmaktadır.

Din Kültürü Öğretmeni ve aynı zamanda yazar olan Sinan Yağmur çok yönlü bir kişidir. Sinan Yağmur birçok esere imzasını atmıştır. Özellikle Aşkın Gözyaşları, Hz Mevlana, Yusuf ile Züleyha, Yunus Emre, Mesnevi'den hikayeler gibi kitaplarının yanında daha birçok eseri olan Sinan Yağmur Türk Edebiyatı için bir çok eser vermiş kitaplarından bazıları farklı dillere çevrilmiştir.

Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.