Sema Maraşlı

1969 yılında Kahramanmaraş'ta dünyaya gelen Sema Maraşlı evli ve üç çocuk annesidir. İstanbul'da yaşayan Sema Maraşlı çocuk aile net web sitesinin yayın danışmanlığı görevinde bulunmaktadır.

Eğitimi

Sema Maraşlı New Port Üniversitesi Davranış Bilimleri Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra kısa bir süre evlilik danışmanlığı yapan Sema Maraşlı bu süreç çok yoğun geçtiği için yazarlık konusuna ağırlık vermiştir. Üniversite hayatından önce 8 yıl Kur'an Kurslarında Öğretmenlik yapmıştır. Anne işinden ayrılan Sema Maraşlı bu süre zarfında yazmaya ağırlık verdi.

Eserleri

İlk olarak çocukların anlattığı masalları kaleme alan Sema Maraşlı 2001 yılında Bana Bir Masal Anlat adlı kitabını yayınladı. Sema Maraşlı çocuklarıyla geçirdiği zamanları masallaştırarak çocuk edebiyatı ürünleri üretmiştir. Önceleri kendini çocuk kitapları yazmaya veren Sema Maraşlı daha sonra gençlik ve evlilik kitapları yazarak aldığı eğitimleri kaleme dökmüştür. Böylece Sema Maraşlı’nın aldığı eğitimleri çocuklara, gençlere ve evlilere rehber niteliğinde eserler olarak kaleme alınmıştır. Özellikle çocuk kitapları yazarı olan Sema Maraşlı bundan dolayı birçok okulda imza günlerine davet edilmiştir. Burada velilerle sohbet imkanı bulan Sema Maraşlı aile konularında da yazmaya başlamıştır. Sema Maraşlı yazmayı çok seven bir kadın olarak kitapları dışında da yazılarını çocuk aile nokta net sitesinde paylaşarak birçok kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Son yılların en çok okunan kitaplarını yayınlayan Sema Maraşlı hem çocuklara, hem gençlere hem de ailelere hitap eden eserler üretmeye devam etmektedir.

Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.