Çocuk Yetiştirme Ahlakı / Çocuk Yetiştirme Ahlakı 3

%30
25,00 TL
17,50 TL

Çocuk Yetiştirme Ahlakı / Çocuk Yetiştirme Ahlakı 3

%30
%30
25,00 TL
17,50 TL
Kazancınız:7,50
RAVZAA.png (107 KB)
Kitap Açıklaması

Çocuk varlığıyla büyük bir nimettir ve bir nimet ne kadar değerliyse o derece ağır bir külfete sahiptir. Bundan dolayı başta peygamberler ve sahâbe nesli olmak üzere tüm insanlık çocuk meselesinde çok ağır imtihanlara tabi tutulmuşlardır. Çocuk yokluğuyla da ağır bir imtihan olarak onların karşısına çıkmıştır. Bugün bizler de hem varlığıyla hem yokluğuyla bu önemli nimetle her an imtihan edilmekteyiz.
Hâl böyle olunca her anne ve babanın en öncelikli meselesi; çocuklarını iyi yetiştirmek onları iman ihsan irfan ve hikmet noktasında bir seviyeye erişebilmelerini sağlamaktır. Ancak her anne ve babanın itiraf edeceği üzere bu iş çok da kolay değildir. Her ne kadar zor olsa da bizlere emanet edilen çocuklarımızın iyi bir şekilde yetiştirilebilmesi bizim en aslî vazifemizdir.
Bu aslî vazifemizi yerine getirebilmemiz için bize iyi örnekler ideal numuneler bu zorlu işin üstesinden nasıl gelebileceğimizi bizlere gösterecek doğru bilgiler gerekir. Rabbimden niyazım odur ki bu kitabın; az da olsa bu sahada insanımıza bir katkı sağlaması eksiklerin tamamlanmasına yanlışlıkların giderilmesine aşırılıkların önlenmesine yardımcı olmasıdır.

Kitap Özellikleri
Barkod9786057689719
Basım Yılı2020
Baskı1
Cilt DurumuKarton Kapak
DilTürkçe
Ebat11,5 x 19
Kağıt TürüKitap Kağıdı
Sayfa Sayısı208
YazarMuhammed Emin Yıldırım
135 TL ve üzeri kargo bedava
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (8)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.